MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8124020
nr 812 4020
Skåp
bemålat, längd: 54, djup: 20, höjd: 83
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:26:09
350 kr
250 kr